Plecy

Serdecznie witamy na stronie naszego liceum. Cieszymy się z Państwa zainteresowania naszą ofertą.

Nasza szkoła stanowi solidne przygotowanie do dalszego kształcenia na poziomie
wyższym oraz rozwija umiejętności, które będą przydatne w przyszłej karierze i życiu.

Każdy uczeń ma tu możliwość rozwijać swoje zainteresowania i pasje w najbardziej optymalnych warunkach. Uczymy krytycznego myślenia, rozwijamy umiejętności analityczne, zachęcamy do zdobywania wiedzy w szerszym kontekście. 

Dołącz do nas!

Metody nauczania

Głównym celem Liceum Akademickiego jest przygotowanie uczniów do studiów na poziomie wyższym. Pracujemy na zajęciach w szkole oraz na platformie edukacyjnej.
Uczniowie wybierają przedmioty, które są dla nich najbardziej interesujące i te zdawać będą na maturze. Pozostałe realizowane są w zakresie podstawowym.
Liceum stawia również na rozwój osobisty i społeczny. Oferuje różnorodne zajęcia pozalekcyjne, kluby, dyskusje i projekty, które rozwijają umiejętności miękkie, takie jak komunikacja, współpraca, kreatywność i przywództwo.

Każdy uczeń ma indywidualne spotkania z wybranym tutorem – osobą, która dba o jego edukację. Razem analizują postępy i sukcesy ucznia, oraz ewentualne wątpliwości czy problemy. Przyglądają się procesowi rozwoju, identyfikują obszary, które wymagają dodatkowej uwagi i opracowują strategie, które pomogą uczniowi osiągnąć cele edukacyjne. Tutor proponuje indywidualne i dopasowane do ucznia ścieżki rozwoju oraz najefektywniejsze sposoby realizacji programu nauczania.

przyswajana na własnych warunkach
poprzez indywidualnie dopasowaną ścieżkę edukacyjną
podnoszone poprzez tworzenie autorskich projektów
zdobywane na różnorodnych warsztatach, kursach i stażach

Poznaj naszych nauczycieli

pani xy
Jęz. polski
jedno zdanie o pani
pani xy
Jęz. angielski
jedno zdanie o pani
Hander Ronay
Designer
jedno zdanie o pani
Jane Doe
Designer
jedno zdanie o pani
Hander Ronay
Designer
jedno zdanie o pani

Opłaty

Jesteśmy przekonani, że edukacja powinna być dostępna dla wszystkich uczniów, dlatego staramy się utrzymać opłaty na jak najbardziej rozsądnym poziomie. Chcemy zapewnić wysoką jakość nauki i rozwój naszych uczniów, jednocześnie dbając o zrównoważony budżet.

Czesne w naszym Liceum Akademickim wynosi:
300 złotych miesięcznie.

Obiad -12 zł dziennie (zupa i 2 danie)

Duplikat legitymacji - 20 zł